Home

O Nas


Zadania


Realizacje
Realizacje

Pewny Kontrahent

Zaufanie

Bezpieczeństwo

Wiarygodna Firma

Specjalizujemy się w wykonaniu kompleksowych realizacji inwestorskich. Na bazie nowoczesnych technologii montujemy instalacje sprężonego powietrza, gazów technicznych, elektryczne, itp. co w połączeniu z posiadaną wiedzą pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

W zakres naszych kompetencji wchodzą realizacje typu pomocy technicznej, zaś nieustający rozwój pozwala nam poradzić sobie z prawie każdym problemem występującym na terenie dużych hal produkcyjnych. Z ekipą wykwalifikowanych pracowników szybko i bezpiecznie wykonujemy powierzone nam zlecenia.

Naszymi głównymi celami są nie tylko profesjonalne inwestycje oparte na najlepszych technologiach, ale także dobór optymalnych i innowacyjnych rozwiązań. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, gwarantując utrzymanie stałej gotowości i sprawności usług oferowanych przez nasz serwis.

Zapewniamy profesjonalizm i pełne zaangażowanie na każdym etapie procesu realizacji prac. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz systematycznie poszerzanym możliwościom, jesteśmy dla Ciebie najlepszym krótko- i długoterminowym partnerem technicznym.

Aktualności

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przedsiębiorstwo EL BUD oferuje szeroką gamę usług serwisowych, a poprzez sukcesywne poszerzanie zakresu produktów możemy nieprzerwalnie rozwijać wachlarz naszych możliwości co gwarantuje najwyższy standard na rynku pracy, a także zadowolenie i satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.

Poznaj naszą ofertę

Rekomendacje

Nasza historia

Dużym atutem naszej firmy jest dyspozycyjność, szybkość tworzenia ofert i realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy także personel z wieloletnim doświadczeniem i odpowiedni sprzęt.

Występujemy na rynku od kilkunastu lat. Zaczynaliśmy jako podwykonawca dużych firm zajmujących się relokacją maszyn i instalacjami elektrycznymi, sprężonego powietrza i gazów technicznych na terenie całej Europy.

Winkelmann Group

VOSS Automotive Polska

Gates Corporation

BART Sp. z o.o

AmperB

Przepraszamy! Obecnie brak informacji o REALIZACJACH firmy EL BUD Technical Service dla "Winkelmann Group".

Przepraszamy! Obecnie brak informacji o REALIZACJACH firmy EL BUD Technical Service dla "VOSS Automotive Polska".

Przepraszamy! Obecnie brak informacji o REALIZACJACH firmy EL BUD Technical Service dla "Gates Corporation".

Przepraszamy! Obecnie brak informacji o REALIZACJACH firmy EL BUD Technical Service dla "BART Sp. z o.o".

Przepraszamy! Obecnie brak informacji o REALIZACJACH firmy EL BUD Technical Service dla "AmperB".

wybierz
15 null 0