Serwis

ogotowie techniczne Utrzymanie ruchu

P

Utrzymanie Ruchu


Usługi Wysokościwe


Relokacja Maszyn


Obsługa Tech. Budynków
Utrzymanie Ruchu

Osiąganie Sukcesu

Dążenie do osiągnięcia coraz wyższych kwalifikacji w celu poszerzania kompleksu usług i fachowej oferty, wymusza na przedsiębiorstwach nieustanny rozwój. Jednocześnie aby zapewnić optymalizację kosztów i zdrową, bezpieczną progresję, niezbędnym jest zadbanie o dostępność sprawnych maszyn, urządzeń i instalacji zaangażowanych w procesie produkcji.

Aby zoptymalizować kosztu i podnieść wydajność produkcji niezbędnym jest wprowadzenie na zakład odpowiednich procesów dbających o sprawność urządzeń i instalacji. Poprawa wydajności parku maszynowego oraz umiejętne zarządzanie kosztami sprawia, iż nasze usługi pozwalają na realizację oczekiwań klienta w zakresie kompleksowej produkcji.

Alpinistyka Przemysłowa

Najwyższa Jakość

Szkolenia

Działalność przy kompleksach budowlanych jest ściśle związana z alpinistyką budowlaną, co bardzo często prowadzi do nakładów pracy i kosztów wynikających z utrudnionego dostępu do obiektu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy osobny dział zajmujący się pracą na wysokościach.

Specyfiką prac wysokościowych jest ich złożoność i niepowtarzalność. Jako doświadczony, zespół, świetnie radzimy sobie z nieoczekiwanymi problemami, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zwracając uwagę na każdy szczegół, co sprawia, że zlecenie jest wykonane sprawnie i dokładnie.

Pracownicy zatrudnieni w firmie przechodzą regularne badania i szkolenia BHP. Są to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani fachowcy, korzystający z najbardziej nowoczesnego sprzętu renomowanych marek, który jest dostępny na rynku. Głównym atutem naszych robót jest brak ingerencji w infrastrukturę pobliskich obiektów, przez co nie zakłócamy ich pracy.

Transfer Maszyn

Szybkie Rozwiązania

Świadczymy w pełni profesjonalne transfery maszyn i urządzeń, linii, a także zakładów produkcyjnych, począwszy od demontażu mediów, relokacji wraz z zapewnieniem transportu, a także utworzenia całkiem nowych przyłączy w miejscach docelowych oraz wykonania stosownych pomiarów energetycznych.

Od lat podejmujemy się relokacji linii produkcyjnych na terenie całej Europy. Posiadamy ogromne doświadczenie, bogate i nowoczesne zaplecze techniczne, dysponując fachową obsługą zapewniamy całkowite bezpieczeństwo.

Techniczna Obsługa

Kompleks Budowlany

Każdy właściciel nieruchomości ma obowiązek przeprowadzać przegląd elementów budynku, kompleksu budowlanego i instalacji zamontowanych w obiekcie. Głównymi częściami na które wpływy mają czynniki atmosferyczne są kominy i piorunochrony.

Dążymy do osiągnięcia maksymalnej wydajności pracy poprzez doświadczenie, a także właściwy kontakt między naszymi pracownikami a zarządem obiektów zleceniodawcy. Jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo osób przebywających na terenie nieruchomości.

EL BUD – Utrzymanie ruchu:

redukcja problemów związanych z awarią maszyn, maksymalne wykorzystanie potencjału urządzeń na zakładzie i zwiększenie wydajności, prowadzenie monitoringów jakościowych urządzeń i produktów, redukcja kosztów „ukrytych”, kosztów materiałów i części zamiennych przedsiębiorstwa.

EL BUD – Alpinistyka przemysłowa:

EL BUD – Alpinistyka przemysłowa:

mycie przeszkleń, fasad i elewacji, udrażnianie rynien, montaż i serwis reklam nisko- i wielkoformatowych, malowanie elewacji budynków, antykorozyjne kominów i wież, montaż systemów stop-ptak (kolce, siatki), montaż rur spustowych i pionów wentylacji, montaż instalacji odgromowych + prace elektryczne,

czyszczenie hal i magazynów, ciśnieniowe czyszczenie dachów i elewacji, odśnieżanie dachów i usuwanie nawisów lodowych, wycinka i pielęgnacja drzew, montaż, naprawa, impregnacja fasad, ocieplenia, uszczelnienia budynków, prace dekarskie, interwencyjne, skuwanie tynków.

EL BUD – Relokacja maszyn:

EL BUD – Relokacja maszyn:

relokację, transfer maszyn i linii produkcyjnych, rozładunek/załadunek maszyn do transportu, relokacja zakładów przemysłowych, transport i reorganizację układów przemysłowych wewnątrz i zewnątrz zakładowych,

pozycjonowanie oraz montaż mechaniczny i elektryczny, demontaż elektryczny i mechaniczny, uruchomienie/deinstalacje maszyn.

EL BUD – Obsługa tech. budynków:

EL BUD – Obsługa tech. / obejmuje:

dozór, obsługa i konserwacja systemów, nadzór budowlany inwestycji rozpoczętych w zakresie instalacji elektrycznych i instalacji sanitarnych, konsultacja i doradztwo techniczne przy odbiorach budynku, rozbudowa i modernizacja instalacji i urządzeń,

systemy grzewcze, wentylacja / klimatyzacja, systemy chłodzenia, automatyka i sterowanie, systemy przeciwpożarowe,

Poznaj szczegóły

WsteczPomiary Elektryczne


Próby Szczelności


Instalacje i Przeglądy
Pomiary i Szczelność

Elektryczność ++

Szerokie Możliwości

Próby Szczelności

Szczelne Instalacje

Instalacje elektryczne są nieodzowną częścią każdego obiektu budowlanego, niezależnie od jego przeznaczenia. Wzrastająca liczba urządzeń elektrycznych sprawia, że wymagania w stosunku do jakości, trwałości i niezawodności nieustannie rosną, co zmusza firmy do ciągłego zwiększania standardów swoich usług.

Jednocześnie aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo oraz odpowiednio reagować na nieustające zużycie sieci elektrycznych, niezbędnym jest wykonywanie okresowych pomiarów zespołu urządzeń. Dzięki nim znamy ocenę techniczną instalacji, a co za tym idzie, prawidłowe prowadzenie polityki remontowej i inwestycyjnej.

Firma EL BUD zajmuje się przeprowadzaniem pomiarów elektrycznych w zakresie uprawnień: E1, E3 D1, D3

Próby szczelności to obowiązkowe badania techniczne zbiorników i rurociągów, z mocy ustawy o dozorze technicznym i obejmuje kontrole na pionach i poziomach instalacji gazowej w budynku oraz kontrole szczelności urządzeń gazowych.

Serwis EL BUD specjalizuje się w wykonywaniu ciśnieniowych prób szczelności zbiorników o dużych pojemnościach oraz rurociągów. Dysponujemy najnowocześniejszymi systemami monitorowania parametrów technicznych wraz z ich rejestracją i analizą.

Instalacje Przemysłowe

Przeglądy Techniczne

Gwarancja Jakości

EL BUD specjalizuje się w wykonawstwie instalacji przeznaczonych dla budownictwa oraz kompleksowych usług sanitarnych. Posiadając długoletnią praktykę i odpowiednie uprawnienia oraz zaplecze techniczne z odpowiednimi narzędziami, usługi świadczymy na najwyższym poziomie, zapewniając jakość i szybkość wykonywanego zamówienia.

Dbamy o to, aby nasze projekty spełniały standardy bezpieczeństwa, zapewniając wykorzystanie świetnych technologii. Świadczymy usługi w zakresie: Instalacje Elektryczne i Gazowe Instalacje Hydrauliczne Instalacje Sprężonego Powietrza

Zajmujemy się także uszczelnianiem starych instalacji, lokalizacją i likwidacją przecieków – po naprawie zawsze sporządzamy odpowiedni protokół. Za pomocą części miedzianych wykonujemy nowe instalacje i podłączenia wewnątrz budynków. Po zakończonych pracach przeprowadzamy test szczelności układu.

EL BUD - Pomiary i próby szczelności:

EL BUD - Pomiary i próby szczelności:

EL BUD - Pomiary i próby szczelności:

EL BUD - Pomiary i próby szczelności:

EL BUD - Pomiary i próby szczelności:

EL BUD - Pomiary i próby szczelności:

Pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej:Pomiary ochrony przed dotknięciem stalowych części przewodzących mają za zadanie sprawdzenie, czy przebywającym w pomieszczeniach ludziom nie grozi porażenie prądem, jak również skuteczność działania bezpieczników w sytuacjach kryzysowych.

Pomiary rezystancji izolacji obwodów I-III- fazowych:W czasie pracy systemów elektrycznych zachodzi proces starzenia się otaczającej izolacji, dlatego niezbędne jest wykonywanie badań w celu ustalenia jej stanu, a w razie niebezpieczeństwa, także szybkiemu reagowaniu na osłabioną instalację.

Pomiary rezystancji uziemienia instalacji odgromowej:Uziemienia są niezbędnym elementem instalacji elektrycznych, gdyż w istotny sposób wpływają na bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych, jak i całej instalacji. W celu sprawdzenia jakości uziemienia wykonuje się pomiary rezystancji.

Pomiary wyłączników różnicowoprądowych:Zasadniczą funkcją wyłączników jest ochrona przed porażeniem prądem elektrycznym. Jego zadaniem jest odłączenie obwodu od zasilania w przypadku wystąpienia w nim nadmiernego prądu doziemnego.

Pomiary oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,Pomiary elektronarzędzi przenośnych.

kompleksowa obsługa i nadzór nad realizacją projektów, dopasowanie oferty do potrzeb klienta, ciśnieniowe próby szczelności zbiorników i/lub rurociągów.

EL BUD - Instalacje przemysłowe

EL BUD - Instalacje przemysłowe

EL BUD - Instalacje przemysłowe

EL BUD - Instalacje przemysłowe

EL BUD - Instalacje przemysłowe

Instalacje Elektryczne:Od początku istnienia naszej firmy szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie klientom kompleksowych usług systemów instalacji elektrycznych. Nieustannie podnosząc kwalifikacje i śledząc nowości z branży elektrycznej sprawiamy, że nasza oferta konstruowana jest w oparciu o najlepsze rozwiązania.

Instalacje Gazowe:Zasady wykonania wszelkich instalacji gazowych, określone są odgórnie przez Prawo Budowlane i odpowiednie rozporządzenia. Głównym powodem jest wybuchowość gazu, stanowiąca potencjalne duże niebezpieczeństwo, dlatego wszelkie montaże wykonywać mogą tylko uprawnione do tego osoby.

Instalacje Hydrauliczne:Nasza firma już od lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji, jakimi jest montaż instalacji hydraulicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wymagających najnowocześniejszych i jednocześnie sprawdzonych rozwiązań.

Instalacje Sprężonego PowietrzaInstalacje pneumatyczne pełnią kluczową rolę w bardzo wielu branżach. Dzięki swojej niezawodności i wydajności oraz niezwykle niskiej cenie, pneumatyka siłowa jest niezastąpiona zarówno w procesach produkcyjnych, a także różnego rodzaju warsztatach mechanicznych.

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE: budynki wielorodzinne, mieszkania, domki jednorodzinne, HALE FIRMOWE: fabryki i hale magazynowe, OBIEKTY SPECJALNE (zagrożone wybuchem): lakiernie, stolarnie, prywatne warsztaty, KONSTRUKCJE LEKKIE: domki, LOKALE USŁUGOWE: biura, firmy, itp.

Poznaj szczegóły

WsteczKonstrukcje Stalowe


Spawalnictwo


Montaż Ogrodzeń
Konst. Stalowe i Spawanie

Metody Spawalnicze

Błyskawiczny Rozwój

Zabezpieczenie

Specjalizujemy się w montażu obiektów budowlanych jakimi są konstrukcje stalowe. Nasze obiekty wykonywane są w oparciu o dokumentację techniczną w niczym nie odbiegając od utworzonego wcześniej projektu.

Realizujemy zlecenia mało i wielkogabarytowe, z materiału własnego lub powierzonego: Napawanie: [ MMA MIG/MAG, TIG, PTA ], Spawanie: [ MMA, MIG/MAG, TIG ], Metalizacja: [ ŁUKOWA, PŁOMIENIOWA ].

W wyniku błyskawicznego rozwoju technologii zapotrzebowanie na usługi spawalnicze rośnie niemalże każdego dnia. Często urządzenia i podzespoły ze względów środowiskowych wywołują nieprzewidziane awarie i przestoje powodując całkowite unieruchomienie firmy.

Czynniki składające się na uszkodzenia są bardzo złożone a długi proces naprawy może powodować duże straty materialne. Dzięki wieloletniej praktyce oraz znajomości elementów zużycia, możemy Państwu zaproponować szeroką gamę technologii regeneracji i zabezpieczeń komponentów.

Nowoczesne Ogrodzenia

Typy Ogrodzeń

Serwis techniczno-monterski EL BUD należy do liderów regionalnego rynku metalowego. Dzięki kompleksowej usłudze i wyspecjalizowanym narzędziom jesteśmy wstanie zaoferować najwyższej jakości montaż wyrobów metalowych oraz profesjonalną obsługę, dostosowana do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

W dziale monterskim szczególny nacisk kładziemy na dywersyfikację oferty oraz wdrażanie nowych standardów biznesowych. Wykonujemy prace w zakresie: Ogrodzenia Panelowe i Gabionowe Siatki Zwykłe, Leśne i Autostradowe

EL BUD - Konstrukcje stalowe i Spawanie:

EL BUD - Konstrukcje stalowe i Spawanie:

EL BUD - Konstrukcje stalowe i Spawanie:

EL BUD - Konstrukcje stalowe i Spawanie:

EL BUD - Konstrukcje stalowe i Spawanie:

EL BUD - Konstrukcje stalowe i Spawanie:

Dzięki wykwalifikowanym umiejętnościom naszych pracowników jesteśmy wstanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty obiektów stalowych, a będąc na bieżąco z informacjami rynkowymi wybieramy najbardziej optymalne rozwiązania, dostosowując je do indywidualnych potrzeb naszych zleceniodawców.

Napawanie:Napawanie regeneracyjne polega na utworzeniu warstw odpornych na udar, ścieranie, erozje, kawitacje, korozję na elementach maszyn i podzespołów.

Spawanie:Spawanie regeneracyjne obejmuje bardzo szeroką gamę stopów metali, wykorzystywanych do budowy maszyn, urządzeń oraz ich podzespołów. Bardzo często są to materiały z ograniczoną spawalnością, dlatego posiadamy najnowsze urządzenia pozwalające usunąć usterkę na niemalże każdym stopie matali.

Metalizacja:Nietypowy proces nakładania warstw materiałów metalowych ceramicznych, cermetali i tworzyw sztucznych. Cząstki tych substancji w stanie ciekłym są nanoszone za pomocą specjalistycznych palników na powierzchnię. Typ powierzchni jaką chcemy uzyskać jest dobierany indywidualnie do danych podzespołów.

Metody spawania w naszej firmie: spawanie gazowe, spawanie elektryczne, spawanie metodą MIG/MAG, spawanie łukowe i elektronowe, Spawanie metodą TIG, itp.

Materiały spawane w naszej firmie: spawanie aluminium, spawanie miedzi i mosiądzu, spawanie stali nierdzewnej, spawanie stali kwasoodpornej, spawanie żeliwa.

EL BUD - Montaż Ogrodzeń:

EL BUD - Montaż Ogrodzeń:

EL BUD - Montaż Ogrodzeń:

EL BUD - Montaż Ogrodzeń:

EL BUD - Montaż Ogrodzeń:

Ogrodzenia Panelowe:Oferujemy nowoczesny system ogrodzeniowy wykonany z paneli zgrzewanych przetłaczanych lub prostych. Mogą być one w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i malowanej proszkowo. Montujemy również bramy i furtki dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Ogrodzenia Gabionowe:Ogrodzenia gabionowe to zbudowane z siatki zgrzewanej kosze, które wypełnia się tłuczniem kamiennym. Ze względu na budowę i innowacyjność są ciekawym i częstym rozwiązaniem dla ogrodzenia przestrzeni. Główną ich zaletą jest trwała i mocna konstrukcja nie wymagająca fundamentów.

Ogrodzenia Siatkowe:Siatki plecione są bardzo popularnym i w praktyce często wybieranym materiałem do wykonywania ogrodzeń. Mogą być wykorzystywane w zależności od wymagań estetycznych i upodobań klienta.

Siatki Leśne i Autostradowe:Oferujemy montaż ogrodzeń przeznaczonych głównie dla leśnictwa, grodzenia autostrad i trakcji kolejowych. Siatki te cechują się dużą wytrzymałością na rozciąganie będąc jednocześnie odporne na uderzenia. Wykonywane są z drutu stalowego pokrytego warstwą cynku.

Zastosowanie naszych ogrodzeń to m.in.: ogrodzenia fabryk i magazynów, ogrodzenia posesji prywatnych, budynków i obiektów publicznych, wydzielenie wybiegu dla zwierząt domowych, ogrodzenie terenów leśnych, działek, pól uprawnych.

Poznaj szczegóły

Wstecz

0 -10 0 0 f g p